Kwiaty we włosach…

Tagi: , , , ,

Żywe kwiaty we włosach to alternatywa dla Panny Młodej zamiast welonu. Szalenie modny trend od kilku lat. Należy pamiętać, że kwiaty muszą pasować do charakteru całego wesela, ich dobór nie może być przypadkowy. Kwiaty powinny komponować się nie tylko z suknią Panny Młodej, ale również z kolorem włosów czy bukietem ślubnym.

Kolor kwiatów a kolor włosów

BLONDYNKI najlepiej będą wyglądały w towarzystwie jasnych, pastelowych kwiatów, którym akcent będą nadawały intensywniejsze elementy kolorystyczne np. róże w pastelowych odcieniach z dodatkiem intensywnej zieleni.

SZATYNKI i BRUNETKI mogą pozwolić sobie na bardziej intensywne kolory np. czerwień, bordo czy granat będą prezentować się zjawiskowo na ciemnych włosach.

RUDE i MIEDZIANE – do tych odcieni poleca się kwiaty w kolorze złota, żółci oraz beżu.

Pojedyncze kwiaty czy wianki?

Ile Panien Młodych tyle odpowiedzi, bo przecież każda lubi co innego. Ważne, aby wybór był dopasowany do wybranej stylizacji.

Wianki ślubne najlepiej wyglądają na rozpuszczonych włosach, natomiast pojedyncze kwiaty pięknie wkomponują się w upięte włosy. Kok czy warkocz plus żywe kwiaty to połączenie idealne, które zachwyci niejedną Pannę Młodą.

Żywe kwiaty we włosach zdecydowanie pasują do wesela rustykalnego, boho czy vintage.

Przy wyborze kierujmy się nie tylko wyglądem kwiatów, ale także ich trwałością, bo przecież muszą wytrzymać całe wesele.

Źródło zdjęć: https://pl.pinterest.com/

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!