Wieczór Panieński – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Tagi: , , ,

Twój ślub zbliża się wielkimi krokami, a Ty jeszcze nie zaplanowałaś Wieczoru Panieńskiego? Nie jesteś pewna, czy to Twoje zadanie czy świadkowej? Szukasz inspiracji na tę niezapomniana noc? Dowiedz się więcej od MK Wedding!

Kto organizuje Wieczór Panieński?

Zastanawiasz się, kto organizuje Wieczór Panieński? Nie wiesz, czy to Twoje zadanie? MK Wedding już spieszy z wyjaśnieniem! Wieczór Panieński- czasem przedłużany nawet do weekendu Panieńskiego – może być organizowany zarówno przez Pannę Młodą, jak również i świadkową/ druhny. Wszystko zależy od tego, jaki sposób organizacji preferujesz. Niektóre Panny Młode decydują się na samodzielne zorganizowanie wieczoru, ponieważ będzie on zgodny z ich preferencjami i zamierzeniami. Są również Panny Młode, które w natłoku ślubnych obowiązków, powierzają to zadanie swojej najbliższej przyjaciółce czy rodzinie. Miłym gestem ze strony Panny Młodej jest poproszenie świadkowej w oryginalny sposób – wspólny wieczór czy drobny upominek sprawdzą się świetnie w tej roli. I odwrotnie. również świadkowa może zaprosić Pannę Młodą na jej wieczór Panieński drobnym upominkiem – kwiaty, bransoletka- czemu nie? Pamiętaj również, że jest jeszcze trzecie rozwiązanie – możesz powierzyć ten piękny obowiązek MK Wedding. Jeśli jesteś Panną Młodą, która razem z nami organizuje wesele, możemy śmiało podjąć współpracę w zakresie Wieczoru Panieńskiego.


Kiedy zabrać się za organizację Panieńskiego?

Nie ma reguły! Czasem lepiej jest zaplanować wieczór Panieński już na kilka miesięcy przed wydarzeniem, ale wieczory organizowane na tydzień przed też są wyjątkowe! Warto jednak wziąć pod uwagę obłożenie atrakcji czy miejsc noclegowych, ponieważ to one mogą okazać się kluczowe i decydujące podczas planowania na ostatnią chwilę.

Panieńskie tipy
  1. Świadkowe nie bójcie się pytać! Panny Młode bardzo często mają już w swoich głowach wymarzony Wieczór Panieński. Jeśli chcesz, aby była to niespodzianka – oddeleguj narzeczonego, dalszą koleżankę czy mamę Młodej, aby ta podpytała o marzenia. Panny Młode podekscytowane zbliżającym się wydarzeniem same opowiadają – wystarczy jedynie słuchać J
  2. Koordynacją i organizacją wydarzenia powinny zająć się dwie osoby, w końcu co dwie głowy to nie jedna. Współpracując możecie znaleźć więcej ciekawych miejsc noclegowych czy atrakcji. Ponadto łatwiej podejmować decyzje. Ważne tylko, aby na pomocnika wybrać osobę otwartą i umiejącą rozmawiać.
  3. Trzymajcie się jednej wersji – jeśli przyjęcie ma być niespodzianką dla Panny Młodej, to bądźcie konsekwentne. Niech żadna z Was nie zdradza przyjaciółce Waszych planów.
  4. Zorganizujcie transport jeszcze przed wyjazdem. Nic bardziej nie denerwuje Młodej, a nawet świadkowej niż godzinne czekanie na taksówkę rujnująca portfel, ponieważ ostatni autobus odjechał 5 min wcześniej.
  5. Nie zakładajcie z góry, że wszystko będzie drogie. Jeśli macie w głowach jakiś wymarzony Wieczór Panieński, sprawdźcie i dokładnie policzcie, ile będzie Was kosztował. Zakładanie, że wszystko jest za drogie to prosta droga do wydania jeszcze większej ilości pieniędzy. Sprawdźcie ceny i dopiero wtedy podejmujcie decyzję o rozwijaniu lub rezygnacji z pomysłu.

Wieczór Panieński z klasą

Wieczór Panieński może przybrać wiele postaci. My przedstawimy Wam nasze 3 pomysły. Jednym z nich jest Wieczór Panieński z klasą. Pozwólcie sobie na odrobinę luksusu. Świetnie sprawdzi się wynajęty domek lub pokój hotelowy w SPA. Obecnie nie trzeba wydawać milionów, aby spędzić elegancki wieczór w SPA. Coraz więcej resortów proponuje „kąciki SPA”, czyli małe sauny, groty solne, a także balia/ jacuzzi na świeżym powietrzu w cenie. Podczas Wieczoru Panieńskiego z klasą doskonale sprawdzi się Prosecco z truskawkami, eleganckie przekąski wykonane przez uczestniczki, a także drobny elegancki upominek dla Panny Młodej. Stroje wieczorowe obowiązkowe – nie zapomnijcie tylko uprzedzić Młodej!


Naturalnie

Innym rozwiązaniem jest spędzenie Wieczoru Panieńskiego na łonie natury. Cichy i spokojny domek w lesie lub przytulny pensjonat to jest to, czego szukacie! Podczas Wieczoru Panieńskiego na łonie natury świetnie sprawdzi się rustykalna sesja zdjęciowa, która pozostanie pamiątką dla Młodej na lata. Spokojny wieczór w gronie najbliższych przy ognisku z pewnością spodoba się Pannie Młodej, która ceni sobie spokój oraz bliskość przyrody. Możecie również wybrać się do agroturystyki ze zwierzętami. Która z nas nie chciałaby pójść na spacer z puchatą alpaką? Panna Młoda z pewnością doceni Waszą pomysłowość!


Zaszalej tej nocy!

Panna Młoda jest otwarta na nowe i głodna ciekawych wyzwań? To świetnie – paintball, laser tag, spływ kajakowy, off – road, a nawet koncert ulubionego zespołu to doskonałe pomysły na szalony Wieczór Panieński. Dziewczyny, które szybko się nudzą, szukają nowych przygód, a także są otwarte na poznawanie niesztampowych sposobów na spędzenie Wieczoru Panieńskiego zakochają się w Waszych szalonych pomysłach. Możecie być pewne, że zapamiętają ten wieczór na zawsze! Pamiętajcie jednak o jednym szczególe – szalone Wieczory Panieńskie mogą wiązać się z siniakami, dlatego też lepiej jest zaplanować taki wieczór nie na tydzień przed weselem J

Dziewczyn, jeśli spodobały się Wam nasze pomysły lub tez chcecie, abyśmy zorganizowali Wieczór Panieński marzeń – śmiało do nas piszcie. Pamiętajcie jednak, że organizujemy Wieczory Panieńskie/ Kawalerskie dla Par, które współpracują z nami w ramach organizacji wesela. Do zobaczenia!

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!