Alicja i Marcin 26.06.2021 r. – Relacja ze ślubu na plaży!

Tagi: , , , , , ,

Najpiękniejszy ślub tego roku ! Zapraszam do relacji.

Alicję i Marcina poznałam dzień przed ślubem, tak dzień przed, wcześniej słyszeliśmy się tylko przez telefon i wszystko ustalaliśmy zdalnie. Nie powiem, były obawy gdyż przy organizacji uroczystości bardzo ważny jest dla mnie czynnik ludzki, aby poczuć to coś z Parą Młodą. I wiecie co, to był strzał w 10, flow między Nami zagrało dlatego też, ten dzień było jeszcze bardziej wyjątkowy!

Ślub i wesele odbyło się w przepięknym miejscu w Hotelu Havet w Dźwirzynie. Jest to cudowne miejsce, gdyż mają bezpośredni dostęp do plaży. Do hotelu przybyliśmy dzień wcześniej, zapoznaliśmy się z plażą czyli miejscem zaślubin, salą na wesele. W międzyczasie trwały już ustalenia z menagerem hotelu, przyjechał parkiet, jednym słowem przygotowania trwały. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia były jednak zabiegi pielęgnacyjne Panny Młodej i innych pięknych kobiet, o które zadbała Pani Anna, nasza makijażystka. Był to też idealny czas na wspólne spędzenie czasu, relaks i czas dobrej zabawy.

I nadszedł ten wielki dzień!

W sobotę od wczesnego rana trwały makijaże i fryzury. Dla mnie był to idealny czas na rozmowy i poznanie bliżej rodziny. Do tego stopnia, że po jakimś czasie czułam jakbym znała wszystkich od dawna a nie od kilku godzin.

Po porannych rozmowach, zaczęli kolejno przyjeżdżać podwykonawcy. Firma dekoratorska wspaniale dekorowała miejsce zaślubin i salę. Dj rozstawiał sprzęt, na stołach pojawiły się obrusy i zastawa, wszystko zaczęło nabierać realnych kształtów.

W tym czasie Alicja i Marcin mogli w spokoju zjeść śniadanie, odpoczywać i oczekiwać na swój czas przygotowań.

Na szczęście pogoda tego dnia było idealna, nie za gorąco ale słonecznie i ciepło. Lepiej być nie mogło!

Po makijażach i fryzurach przyszedł czas na uwiecznienie przygotowań Panny Młodej i Pana Młodego przez kamerzystę i fotografa. To był ich czas.

Sala udekorowana, miejsce zaślubin wygląda bajkowo, wszyscy podwykonawcy w gotowości, Pani urzędnik na miejscu, czas zaczynać. Emocje było niesamowite!

Uroczystość na plaży.

Wraz z Panem Młodym i gośćmi udaliśmy się na plażę a Alicja wraz z druhnami czekała na wielkie wejście. Na plaży Dj puścił ukochaną piosenkę Pary Młodej „Now We Are Free”z Gladiatora, która przyprawiała o ciarki. Tata Alicji czekał na córkę, aby przekazać rękę Marcinowi. To było naprawdę wzruszające.

Para Młoda była przejęta i wzruszona a ich miłość czuć było z daleka. Turyści obecni na plaży z podziwem patrzyli na uroczystość.

Nie mogę w tym miejscu wspomnieć o tym jak pięknie ubrana była Para Młoda i jakie wrażenie zrobili w blasku świecącego słońca. Alicja w białej sukni z pięknym długim welonem a Marcin w białym garniturze, strój dodał tej uroczystości jeszcze większej wyjątkowości. Nawet ukochany pies miał garnitur.

Życzenia i zabawna sytuacja.

Po zaślubinach przyszedł czas na wspólne zdjęcie i życzenia. Przy życzeniach miała miejsce zabawna sytuacja, Dj zażartował przez mikrofon, że do życzeń mogą dołączyć się również osoby wypoczywające na plaży.  O dziwo podszedł Pan i życząc Parze wszystkiego najlepszego dorzucił coś od siebie, do skrzyneczki na prezenty! Pojawiły się oklaski a Para Młoda oczywiście zaprosiła go na wesele, Pan co prawda nie skorzystał mimo tego, każdy z Nas miło wspomina tą sytuację. Nawet Dj był zaskoczony reakcją na swój żart, myślę że będzie stosował go częściej.

Z plaży wszyscy udali się na salę weselną i posiłek. Zaczęła się zabawa a o zachodzie słońca Para Młoda udała się ns sesję zdjęciową.

Później wszyscy oddali się zabawie, do późnych godzin.

Do zobaczenia za rok

To był wspaniały dzień! Szczególne podziękowania dla Pary Młodej za ich radość, luz, zorganizowanie i chęć współpracy, to była ogromna przyjemność.

Alu i Marcinie, nie sądziłam, że kiedyś powiem to do sowich Par…. do zobaczenia za rok 🤍

Tak, ciąg dalszy nastąpi.

 

Podziękowania.

Dziękuję też wspaniałym podwykonawcom. Bez Was by się to nie udało, jesteście cudowni!

Miejsce: Hotel Havet Dźwirzyno https://www.havethotel.pl/

Zdjęcia: Mariusz Kuik – http://mariuszkuik.pl/

Film: Black&White Video Studio https://www.blackandwhitevideo.pl/

Muzyka: Dj Adamix https://www.djadamix.pl/

Dekoracja: Kwiaciarnia Wymarzone Wesele http://wymarzonewesela.pl/kwiaciarnia/

Makijaż: Anna Moeller https://www.facebook.com/annamoellerkg/

Fryzura: Agata Koperska https://www.facebook.com/studioperfectlook

Tort: Pracownia Tortów Monika Rudnicka https://www.monikarudnicka.pl/

Parkiet: https://www.ustudio.pl/

 

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!