Relacja ze ślubu w klimacie BOHEMY!

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

A kto powiedział, że ślub musi być glamour, boho, rustykalny itd. Do Nas zgłosiła się Para Młoda, która wymarzyła sobie ślub w klimacie bohemy z czaszkami w roli głównej. Do dziś pamiętam, jak się tym zachwyciłam. Pomyślałam wow, ale będzie oryginalna realizacja !

Jak to się zaczęło i dlaczego tak długo czekaliśmy na tą realizację ?

Był sobie rok 2019, kiedy to zgłosiła się do mnie Beata z Łukaszem. Tak wiem jak to brzmi, 2019 a realizacja w 2021 i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ten ślub miał się odbyć po 4 miesiącach a odbył się po 2,5 roku z 3 krotnym przekładaniem. Jakże dużą cierpliwością musiała wykazać się Para Młoda. Nic dziwnego, że Pan Młody już przed ślubem zaczął nazywać swoją narzeczoną, żoną. Jak stwierdził, ile można czekać miała już nią być 2 lata temu 😉

Jak nazywał, tak zrobił 18.12.2021 w końcu powiedzieli sobie magiczne TAK.

Jaką drogę musieli przejść i dlaczego czaszki?

Początkowo miała to być uroczystość na około 50 osób w pewnej wrocławskiej restauracji ze ślubem w plenerze. Niestety wszystkie plany jak łatwo się domyślić zmieniła epidemia Covid. Starch o zdrowie, brak możliwości przylotu do PL, wtedy przyszedł pierwszy moment, że uroczystość trzeba przełożyć. Początkowo myśleliśmy, że jak przełożymy ją o pół roku z kwietnia na grudzień to na pewno się odbędzie. Jakże wtedy wszyscy myśleliśmy, ze epidemia za pół roku się skończy… pół roku minęło i szybko okazało się, że to będzie niemożliwe. Kolejny raz trzeba było przełożyć uroczystość. Tym razem Para zdecydowała się o przełożenie o rok, już na 2021 r. Także do 3 razy sztuka 😉 I tak w 2021 się odbyła, co prawda na trochę mniejszą liczbę gości, w innym miejscu ale za to z wyjątkowym nastawieniem i radością Pary Młodej.

To co z tymi czaszkami?

Czaszki = symbol życia, tak wytłumaczyła mi to Para Młoda, gdy zapytaliśmy dlaczego. I powiem Wam szczerze, że szybko mnie ta odpowiedź przekonała 😀 Po prostu je lubimy i chcielibyśmy, aby były elementem naszego ślubu. Czego się nie robi dla Par Młodych, jak nie spełnia ich marzeń!

Beata i Łuaksz zgłosili się do mnie głównie o pomoc w dekoracji. Szybko udało się znaleźć firmę dekoratorską, która poczuła klimat i zdecydowała się zrealizować dla Nas tą usługę – Ania z Udekorujmy to! spisała się doskonale a Para Młoda była zachwycona efektem finalnym.

Czaszki pojawiły się na stołach Pary Młodej i gości, pojawiła się także na stole urzędnika udzielającego ślubu. Dodatkowo stały się elementem wystroju sali i tortu weselnego. Były obecne w swej eleganckiej odsłonie. Białe gipsowe donice w kształcie czaszek wypełnione kwiatami, ustawione na czarnych obrusach prezentowały się wyjątkowo. Do tego bordowe serwety, złote podtalerze, złote kielichy z kwiatami i złote świeczniki, całość wyglądała niezwykle elegancko, ale też bardzo stylowo. Sami zobaczcie!

Za co jeszcze byliśmy odpowiedzialni?

Za fotobudkę. Ale nie taką klasyczną – na tym weselu wszystko było wyjątkowo. Zdecydowaliśmy się wynająć polaroidy, które są świetną alternatywą dla klasycznej fotobudki. Doskonale sprawdzają się na tych mniejszych uroczystościach, ale też na tych większych, wtedy można wynająć więcej aparatów.

Za księgę gości. Wiedzieliśmy, że nie uda się wypełnić jej w całości, dlatego w zamian za klasyczną księgę gości zdecydowaliśmy się na album do zdjęć z przekładkami pergaminowymi i czarnymi kartami w środku. Do tego przygotowaliśmy złote mazaki, aby goście mogli wpisać kilka słów od siebie dla Pary Młodej. Resztę niewykorzystanego miejsca Para Młoda będzie mogła wypełnić zdjęciami ze ślubu. I tak powstanie 2 w 1 księga gości wraz z albumem ślubnym, czyż nie jest to doskonała pamiątka na lata?  Album był welurowy co dodało mu elegancji i wyjątkowości:)

Wyjątkowe stroje.

To już nie było Naszą zasługą ale nie mogę o tym nie wspomnieć ! Jak pięknie wyglądała Para Młoda. Pierwszego zobaczyłam Pana Młodego, patrzę wow marynarka w czaszki i trampki jest super! Później zobaczyłam Pannę Młodą i było drugie wow piękna długa koronkowa sukienka wyglądała olśniewająco i tak pięknie do siebie pasowali, ze brak słów, więc zostawiam zdjęcia 😀

To była wyjątkowa realizacja. Wyjątkowa dekoracja za co dziękuję Ani z Udekorujmy to! A przede wszystkim wyjątkowa Para Młoda, każdemu życzę ich luzu, uśmiechu, radości mimo tylu przeciwności.

Zdjęcia: Monika Olszewska FORMA Studio http://www.monikaolszewska.com/

Dekoracja: Udekorujmy To! https://www.udekorujmyto.pl/

Miejsce: Art Hotel https://www.arthotel.pl/

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!