Pomysł na wesele. Księga gości.

Tagi: ,

Jedną z ciekawych atrakcji na weselu i bardzo cenną pamiątką dla Młodej Pary jest księga gości weselnych. To w niej goście często odkrywają swój talent do rymowanek, interesujących szkiców czy rysunków. Zazwyczaj białe, złote czy z koronką. Eleganckie, stonowane, tradycyjnie dopasowane do wesela. Są piękne, ale to cały czas księgi.

Czy nie myśleliście, aby mieć coś wyjątkowego, co sprawi zarówno wam jak i waszym gościom radość i dobrą zabawę? Księga nie musi by nudna. Zwykłą białą czy złota księgę do wpisów możecie zamienić na super pamiątkę na lata. Oto kilka pomysłów jak ją odmienić:

 1. Drewniane puzzle

  Puzzle? Czemu nie! Dla gości to ciekawa alternatywa aby wpisać życzenia – dla Was zabawa aby je ułożyć. Gdy już będą w komplecie, można włożyć je w ramę, jako obraz na ścianie będą niezapomnianą pamiątką.

 2. Klocki Jenga

  Lubicie gry? W takim razie to pomysł dla Was! Gra z życzeniami od gości weselnych na pewno będzie przyjemniejsza.

 3. Kamyki

  Płaskie, okrągłe kamyki zmuszą Waszych gości do kreatywności i krótkich życzeń. Dla Was będą stanowić piękny element ozdobny w domu.

 4. Listy w butelce

  Wyciąganie jednego liściku dziennie to super pomysł na umilenie każdego dnia wspólnego życia. Goście weselni na pewno zaskoczą Was życzeniami.

 5. Globus / mapa

  Idealny pomysł dla par, które lubią podróżować.

 6. Korki po winie

  Często zbierane długo przed weselem 🙂 Po wpisaniu życzeń i ulokowaniu ich np. w butelce czy wazonie sprawdzają się jako dekoracja.

 7. Zdjęcia z fotobudki, polaroida

  Wykonane podczas wesela zdjęcia plus życzenia to bardzo efektowny pomysł. Zdjęcia można klamerkami przyczepić na sznurku lub włożyć do albumu. Przyjemniej czyta się życzenia gdy widać kto je pisał.

 8. Drzewko życzeń

  Taka opcja będzie zarówno wieloletnią pamiątką jak i elegancką dekoracją.

 9. Litera / tablica

  Pamiątka na lata, którą Młodzi mogą ozdobić wspólny dom.

 10. Bo liczy się kreatywność

  Płyty winylowe, ławeczki, odciski palców – pomysłów może być wiele. Ważne żeby księga była dopasowana do całej uroczystości. Może być bardzo zwariowana jak i klasyczna – to zależy już tylko od Waszej inwencji.

  RADA! Przed weselem sprawdźcie czy długopisy, flamastry, farby, pisaki dobrze trzymają się na wybranym przez Was materiale, czy się nie ścierają, nie zacinają przy pisaniu i przede wszystkim czy się nie rozmazują!

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!