Walentynkowy ślub?

Tagi: , , , ,

Co byście powiedzieli na ślub w Walentynki? Są pary, które decydują się na zawarcie związku małżeńskiego właśnie w dniu 14 lutego. Ma to swoje uzasadnienie. Przede wszystkim Wasz przyszły mąż nigdy nie zapomni o rocznicy ślubu 😉 w dniu ślubu pobłogosławi Wam sam Św. Walenty a i data bardziej miłosna być nie może. Do tego tańszy lokal, piękna zimowa sceneria i motyw wesela wydaje się być przesądzony.

„Kolor czerwony i serce ” jako motyw weselny, czy to może się sprawdzić?

Oczywiście, spójrzcie tylko na nasze inspiracje !

Suknia.

Ta z motywem serca na plecach czy czerwona. Czerwień głównie wybierają bardzo odważne Panny Młode. W Polsce nadal rzadko spotyka się kolorowe suknie ślubne, lecz w innych kulturach np. w Chinach, czerwona suknie ślubna jest tradycyjnym kolorem sukni dla Panny Młodej, tak jak u Nas biała.

Buty.

Buty z motywem serca. Jeżeli serce na czubku buta to dla Was za dużo, idealnym rozwiązaniem będzie serce na podeszwie. Taka nutka zaskoczenia dla dostrzegawczych.

 

Tort i słodkości weselne.

Tort w kształcie serca czy sercowe słodkości na pewno zwrócą uwagę Waszych gości.

Kwiaty.

Czerwony bukiet jest piękny i niezwykle elegancki a z dodatkiem sercowych diamencików tworzy piękną całość. Dla tych co nie przepadają za świecidełkami proponujemy czerwony bukiet w kształcie serca.

Dekoracje.

Dekoracje w kształcie serca, sprawdzą się zarówno na weselu w stylu glamour ale i też w stylu boho czy w plenerze.

Księga gości i upominki.

Księga gości z motywem serca, niby banalne a może być tak inspirujące.

Zdjęcie z gośćmi w kształcie serca.

Jeszcze kiedyś takie ujęcie kojarzyło Nam się z amerykańskimi filmami, dziś dzięki dronom, takie zdjęcie może mieć każdy z Was. Pamiątka przepiękna!

Źródło zdjęć: https://pl.pinterest.com/

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!