Trendy ślubne 2022

Tagi: , , , , , , ,

Czym nas zaskoczy 2022 rok?

W 2022 rok wchodzimy z przytupem! To oznacza, że czas poznać trendy ślubne, jakie będą królować na Waszych weselach w nadchodzącym roku. Sprawa jest (po)ważna, ponieważ trendy wyznaczają również dostępność interesujących Was dodatków, dekoracji czy strojów. Nie ma na co czekać!

Chodź, pomaluj mój świat

Styl wesela, jak również kolor/ motyw przewodni to podstawa, od której najczęściej zaczynamy. Choć nie zawsze. W 2022 roku zdecydowanie wysuwa się na prowadzenie kolor baby blue. To spokojna, stonowana, pastelowa wersja niebieskiego koloru w połączeniu z bielą. Jako barwa przewodnia nada lekkiego charakteru weselu. Z kolei Instytut Pantone ogłosił, że kolorystycznym trendem roku 2022 będzie błękit, owszem, ale z mocnymi akcentami fioletu. Takie połączenie ma świadczyć o pewności siebie, ale także odważnej ciekawości Pary Młodej. Jeśli jednak nie czujecie tych kolorów, o nic się nie martwcie! Razem z Wami stworzymy niezapomniany ślub i przyjęcie w Waszych ulubionych kolorach.

ekoLOGICZNIE

Skoro o kolorach już napisaliśmy, to czas na dekoracje! W obecnym roku nie tylko pytania: co? ale również: jak? będą miały znaczenie. Ze względu na coraz większą świadomość młodych ludzi w zakresie zmian klimatycznych, w obecnym roku popularne są dekoracje wielorazowe oraz takie które nie mają negatywnego wpływu na środowisko po weselu, a nawet na etapie produkcji. Tak więc wszelkiego rodzaju ekologiczne materiały dekoracji w kolorach ziemi i natury to jest strzał w 10! Kwiaty z ogrodu? Czemu nie! Wytrzymała i subtelna gipsówka- to jest to, co zobaczymy na weselach w 2022 roku.

 

Łączymy różne style

Pewnie zastanawiacie się, jaki styl wesela będzie dla Was najbardziej odpowiedni? Być może nurtuje Was pytanie, czy Wy i Goście będziecie czuli się w nim dobrze? Całe szczęście obecny rok w aranżacji wnętrz oraz dekoracji wesel pozwala na łączenie. Tak więc odchodzimy stricte od jednego stylu na korzyść łączenia i wybierania tych elementów stylistycznych, które najbardziej Wam się podobają. Jeśli nie jesteście pewni, czy Wasze wymarzone połączenie będzie odpowiednie- z chęcią doradzimy!

Jak wygląda „ta jedyna” suknia ślubna?

Suknia ślubna Panny Młodej musi być zachwycająca, wyjątkowa, „ta jedyna”. Nie możemy jednak zapomnieć, aby była wygodna oraz z oddychającego materiału. Jak w tym wszystkim znaleźć miejsce na trendy? Okazuje się, że rok 2022 jest dla nas w tym temacie łaskawy. W obecnym roku ogromną popularnością będą cieszyć się transparentne i zwiewne suknie. Ze względu na ogromną popularność wesel plenerowych, również suknia Panny Młodej powinna nawiązywać do natury i tego pleneru właśnie. Odchodzimy od standardowej bieli na poczet sukni przełamanych beżem czy różem. Kolor sukni ma przede wszystkim podkreślać naturalne piękno i delikatność skóry Panny Młodej.

Jak zapraszać, to z klasą!

Kolor wybrany, dekoracje również, suknia Panny Młodej już się szyje, tylko Gości brak. Właśnie, to co z zaproszeniami? W tym roku zdecydowanie królują zaproszenia wykorzystujące złoto płatkowe lub też zamszowe, co nadaje zaproszeniom wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Jednak równie ważna jest sama treść zaproszenia. Pamiętajcie, aby czcionka zaproszenia była dopasowana do stylu zaproszenia, ale również czytelna. W końcu nie chcemy, aby Wasi Goście zabłądzili.

Gorzko, gorzko… czy może jednak słodko?

Goście zaproszeni, muzyka wybrzmiewa, a do sali wjeżdża tort!

1.       Przede wszystkim lokalne składniki – maliny, jeżyny, wiśnie, jagody czy truskawki to podstawa. Zachęcamy jednak do spróbowania również innych smaków, np. czarującej gruszki. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, obecnie zwracamy ogromną uwagę na wpływ chociażby dekoracji na środowisko. Dlatego też podczas zamawiania tortu warto również zwrócić się do lokalnych producentów czy rolników, aby otrzymać produkty bardzo dobrej jakości z okolicy.

2.       Z kolei dekoracja samego tortu może być prawdziwą zagwozdką dla mistrzów cukiernictwa, ponieważ w weselnych słodkich trendach na czele plasują się jadalne akwarele oraz tort w stylu shabby chic.

Kochani, poznaliście już trendy na obecny 2022 rok. Są one jednak jedynie wskazówką czy drogowskazem, nad czym warto się pochylić podczas planowania wesela. Zastanówcie się, jakie jest wesele Waszych marzeń – zachęcam do kontaktu, ponieważ razem możemy sprawić, że marzenia staną się prawdą.

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!