Weselne trendy 2021 – wchodzimy w Nowy Rok z przytupem

Tagi: , ,

Mamy nadzieję, że udało Wam się rozpocząć 2021 rok w dobrym humorze i pełni optymizmu. My mimo wszystko patrzymy z niecierpliwością i nadzieją w nadchodzący 2021. W związku z rozpoczęciem Nowego Roku najwyższy czas pomyśleć, jakie są trendy ślubne na 2021 rok! Jeśli planujecie ślub w nadchodzącym roku, to nie przelewki – zainspirujcie się! MK Wedding podpowie Wam, jakie są trendy ślubne 2021. Dekoracje, kolory i mnóstwo innych inspiracji znajdziecie w poniższym wpisie. Gotowi? Zaczynamy!

Stylowe LOVE, czyli…

Ślub oraz wesele są dopełnieniem miłości dwojga ludzi – to jasne. Pan Młody kocha Pannę Młodą, a Panna Młoda kocha Młodego. Są w swojej miłości spójni. To właśnie ta spójność powinna być widoczna nie tylko w słowach przysięgi, ale również wybranym stylu dekoracji. Kochani Młodzi, pamiętajcie jednak, że spójność powinna przejawiać się w każdym elemencie. Oznacza to, że zarówno garnitur Pana Młodego, suknia Panny Młodej, dekoracja sali weselnej, Urzędu Stanu Cywilnego, kościoła, a nawet upominków dla Gości powinny ze sobą korespondować.

Nadchodzący 2021 rok wyzwoli w nas pokłady kreatywności, ponieważ możemy inspirować się wybranymi stylami (klasyczny, nowoczesny, retro, rustykalny, boho, minimalistyczny, glamour itd.), ulubionymi filmami, czy nawet muzyką (np. styl rockowy)! Kochana Paro Młoda, sky is the limit! Bądźcie odważni, pewni siebie i po prostu szczęśliwi w tym wyjątkowym dla Was dniu.

Jeśli styLOVE wesele to Wasze marzenie, odezwijcie się do nas przez formularz kontaktowy. Pomożemy zorganizować ślub i wesele Waszych marzeń!

Jeden na milion – personalizacja kluczem do sukcesu!

Z każdej strony dopadają nas setki reklam, drobiazgów marketingowych, gadżetów, które są masowo produkowane i równie masowo dostarczane do potencjalnych Klientów. Takiemu podejściu mówimy zdecydowane i stanowcze nie! Wasze wesele jest świętem miłości dwojga ludzi, dlatego zwróćcie uwagę na to, aby było ono w należyty sposób wyróżnione. Co to oznacza w praktyce? Dekoracje i dodatki, które będą podkreślać to, że to Wasz dzień.

Które dodatki personalizować?

Umiar jest tutaj kluczem 🙂 Nie można w końcu wszędzie nadrukować Waszych imion, zdjęć czy daty. Można jednak personalizować dodatki z klasą, niezależnie od tego, czy jest to wesele klasyczne, glamour czy nowoczesne.

  1. Personalizowane winietki z imieniem i nazwiskiem Gości (także Osób Towarzyszących!)
  2. Dekoracja alkoholi to doskonały sposób na wyrażenie siebie poprzez napisanie śmiesznego wierszyka. Jeśli organizujecie mini – barek z alkoholami do samodzielnego tworzenia drinków, świetnie sprawdzi się Drink Menu. Możecie umieścić w nim Wasze ulubione drinki, a także nadać im zabawne nazwy.
  3. Sposób na urozmaicenie czasu– coraz popularniejsze stają się zdrapki umieszczane przy talerzach dla Gości. Zdrapki polecają wykonanie ciekawych zadań – zatańczenie z Młodą/ Młodym; zaśpiewanie Sto lat; zatańczenie z osobą, której imię zaczyna się na pierwszą literę naszego imienia. To ponadto doskonały sposób na integrację Gości.
  4. Chill kącik to z kolei pomysł dla Par Młodych, które chcą zapewnić Gościom miejsce na chwilę wytchnienia. Tak, tak, to jest właśnie miejsce na stworzenie przytulnego kącika, w którym można przyjrzeć się albumowi ze zdjęciami Pary Młodej czy przeczytać śmieszne historie z życia Młodych itp.
  5. Upominki – podziękowania dla Gości za przybycie. Postarajcie się znaleźć coś, co Was łączy lub jest dla Was szczególnie ważne. Może ktoś z Was jest pszczelarzem? Miód z własnej pasieki z pewnością ucieszy i wzruszy Gości.

Skoro mowa o personalizacji, nie sposób nie wspomnieć o…

Do It Yourself

O tak, dodatki, dekoracje czy zaproszenia ślubne 2021 wykonane własnoręcznie przez Parę Młodą to byłoby coś! Nie dajcie się COVID-19, wykorzystajcie ten czas wspólnie spędzany w domu z bliskimi na przygotowanie wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju, niepowtarzalnych elementów wystroju sali, kościoła czy stołów. W 2021 rok silnym trendem będą elementy DIY. Dlaczego? Nie wiadomo. Może wolny czas spędzany w domu? Oszczędność? Zamiłowanie do dekoracji hand made? Kto to wie? Z pewnością jednak ślubne trendy 2021 docenią dekoracje wykonywane w domowym zaciszu.

Klej w pistolecie, deseczki, gwoździe, kolorowe tasiemki, brokat, słomka – czego tylko zapragniecie! Pamiętajcie jednak, aby zachować spójność stylistyczną w obrębie wszystkich dekoracji i Waszego ubioru.

Naturalnie, że naturalnie

Kryzys gospodarczy, zamknięte galerie handlowe i ograniczenia znacząco wpłynęły na nasze życie w 2020 roku. Nauczyliśmy się doceniać naturalne składniki, które pochodzą z naszej okolicy. Pomagając lokalnym przedsiębiorcom i rolnikom, poznaliśmy wyjątkowe smaki prosto z naszego ogródka. Nie raz pielęgnując własny 🙂

Chcemy jednak zwrócić Waszą uwagę na fakt, że naturalne czy regionalne produkty nie muszą od razu oznaczać wiejskiego stołu i rustykalnych wesel. Regionalne, naturalne składniki to weselny trend 2021 w kuchni, który będzie pojawiać się na weselach nowoczesnych, glamour itd. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać lokalne składniki do kuchni molekularnej, prawda?

W 2021 roku życzymy Wam, Młodzi, spokoju w sercach, nadziei na przyszłość i listy Gości tak długiej, jak długą zdołacie napisać!

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!