Mucha kontra krawat!

Tagi: , ,

Dodatki dla Pana młodego to ważna rzecz! Nie tylko Panna Młoda ma wyglądać w tym wyjątkowym dniu rewelacyjnie. Panowie często mają dylemat co wybrać: mucha czy krawat? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które być może ułatwią wybór.

Krawat ślubny

Klasyczna elegancja, każdy z panów powinien mieć w swojej szafie kilka do wyboru. Wąskie optycznie wydłużają i wyszczuplają sylwetkę – w tym sezonie bardzo popularne. Krawat należy dopasować do koloru koszuli, ale także powinien pasować do bukietu panny młodej, jak również pod całą kolorystykę ślubu.

krawaty ślubne

krawaty ślubne

Ciekawym sposobem na wyróżnienie może okazać się sposób wiązania krawatu. Podstawowe wiązania to m.in węzeł prosty, pół – Windsor, węzeł Windsor, zaś bardziej efektowne węzły to np. węzeł Księcia Alberta, węzeł Merowingów, Eldredge czy Trinity.

Nas w szczególności zauroczył węzeł Eldredge. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję jak wykonać go samodzielnie. Życzymy pięknych wiązań;)

eldrede

Mucha ślubna

Odważny element dla odważnych panów. Kolorowy dodatek, który odmieni niejedną stylizację. Dzięki niej przyszły małżonek wyróżni się na tle gości weselnych. Idąc na ślub i wesele w charakterze gościa, warto pamiętać, że muszka jest zarezerwowana tylko dla pana młodego. W końcu to on ma być jedną z dwóch najważniejszych osób tego wieczoru.
muszki ślubne muszki ślubne
Panowie! Ostatnio zauważyliśmy ciekawy trend: na czas ceremonii ślubnej zakładamy elegancką muchę a na czas przyjęcia weselnego zmieniacie ją na coś bardziej szalonego. Naszym zdaniem to oryginalne i bardzo efektowne rozwiązanie.

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!