Relacja ze ślubu Sandry i Pawła!

Tagi: , , ,

Ostatnio mieliśmy niezwykłą przyjemność realizować piękny ślub Sandry i Pawła. Emocje, które towarzyszyły uroczystości były na prawdę wzruszające. Sandra i Paweł to dwoje bardzo zakochanych w sobie ludzi, co widać na każdej z fotografii. Ich spojrzenie, wyraz twarzy, okazywana sobie czułość potwierdza tylko fakt, że prawdziwa miłość, choć nie zawsze oczywista na prawdę istnieje!

Sandra i Paweł postanowili podzielić się własną historią dążenia do miłości,  przeżyciami z dnia ślubu i współpracą z Naszą Agencją. Mówi się, że słowa mają moc, My poczuliśmy moc wdzięczności za co bardzo dziękujemy!

Zapraszamy na relację!

Kochani !

„Dzień ślubu jest zdecydowanie jednym z najpiękniejszych w życiu. Każdy chciałby, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik po to, aby móc cieszyć się miłością i skupić w pełni tylko na byciu razem, patrzeniu sobie w oczy i zachwycaniu tym co się wydarzyło. A gdy już stanie się do przysięgi, uwierzcie mi,  wydarzy się wiele i trudno opisać to uczucie. Rozlewa się ciepłem po całym ciele i nikt wtedy nie myśli o gościach i organizacji dalszej uroczystości. Nie ma znaczenia także czy jest to ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego, czy w Kościele. Oba są naprawę wyjątkowe! Taką parą zawierającą ślub cywilny jesteśmy właśnie my. Wiele obaw….. szczególnie tych dotyczących czy na pewno nie będzie zbyt urzędowy, suchy, mniej piękny. Tym bardziej, że prawie do samego  końca czekaliśmy na ustanie przeszkody kościelnej. Niestety, na jakiekolwiek wieści w temacie czekamy z sądu kościelnego już zbyt długo, a lada moment urodzić  się miało  nasze Maleństwo. Potrzebowaliśmy więc  pomocy profesjonalisty, kogoś kto zna się na rzeczy i pomoże zorganizować w krótkim czasie niezbędne szczegóły.

Skorzystaliśmy więc ze wsparcia MK Wedding…      

Agencja Ślubna MK Wedding to wspaniały wybór! Pani Magda to młoda, wspaniale zorganizowana i pełna energii doradczyni we wszelkich możliwych sprawach związanych ze ślubem. Jesteśmy zachwyceni. Jej pomoc to także wiele zaoszczędzonego czasu. To ona po konsultacji umawiała nas z wszelkimi podwykonawcami…a jest ich trochę: salony sukien ślubnych, fryzjer, kwiaty, fotograf, wybór jubilera  itd. Samo znalezienie ich, porównanie i zarezerwowanie na dany termin mógłby być dla Młodej Pary bardzo trudny. Większość ludzi do południa jest w pracy, a potem zmęczenie może odbierać całą radość z przygotowań. Ja rozpoczynając dziewiąty miesiąc ciąży potrzebowałam  wsparcia w ogarnięciu wszystkich elementów, tak aby się nie denerwować i nie przemęczać. Skorzystaliśmy więc ze wsparcia MK Wedding.

Mogliśmy skupić się tylko na sobie…

 Pani Magda zadbała o to, abym odwiedziła wiele salonów sukien ślubnych i towarzyszyła mi podczas przymierzania. Trudno jest o sukienkę będąc w ciąży. Figura zmienia się z miesiąca na miesiąc, a potem to już nawet z tygodnia na tydzień. Początkowo mierzyłam długie suknie, takie  jakie sobie wymarzyłam, ale zmieniająca się figura sprawiła, że niedługo przed ślubem jeszcze nie byłam zdecydowana i bardzo zmęczona. Chciałam wyglądać pięknie, ale straciłam wenę. Suknie dla przyszłej mamy należałoby chyba uszyć, a ja nie miałam na to już czasu. Wtedy sprawę ogarnęła znów pani Magda. Przeszukała internet w poszukiwaniu sukienek dla kobiet w ciąży, zapisując te, które nadawałyby się do ślubu i mi podobały. Ostatecznie zamówiła je internetowo  do przymierzania i wybór był wspaniały. Podobałam się sobie i bardzo dobrze czułam fizycznie. Pani Magda zapisała mnie również do fryzjera , na makijaż, paznokcie w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Salony te były już wcześniej sprawdzone i z dobrą opinią.

            W dniu ślubu towarzyszyła mi w przygotowaniach oraz była cały czas do pomocy podczas  samej uroczystości zawarcia związku małżeńskiego. Kiedy my byliśmy zajęci sobą ona przywitała fotografów, czuwała nad porządkiem, była do dyspozycji. My mogliśmy skupić się tylko na sobie.

            Przygotowanie ozdób, kwiatów i innych szczegółów również jest łatwiejsze gdy ktoś pokarze przykłady,  inspiracje z których można czerpać, pomoże w zamówieniu i samym montażu. My nie robiliśmy wesela w sali weselnej, ale mieliśmy rodzinne spotkanie w domu.  Dom również można zamienić w bajkę, gdy odpowiednio się dobierze kolorystykę, ozdoby i kwiaty. Pani Magda pomogła nam z organizacją wszelkich zamówień i w  przyozdobieniu stołów oraz wnętrza. Obecna była także na uroczystości w domu i pilnowała, czy nikomu niczego nie brakuje. Dzięki temu byliśmy spokojni, że goście są pod opieką, a my możemy świętować.

Na pewno ponownie poprosimy MK Weddding o pomoc…    

    Ktoś może powiedzieć, że pomoc można uzyskać od rodziny, przyjaciół. Zgadza się. Taką też mieliśmy, ale wspaniale jest mieć kogoś kto doskonale zna się na fachu, organizacji, zna miejsca, ma możliwości, jest dyspozycyjny, profesjonalny i potrafi w sposób wygodny i bez nerwów zaplanować wszystko- zadzwonić, umówić, zamówić, odmówić, przywieść, zaproponować, doradzić. Pani Magda jest osobą bardzo otwartą, wesołą i bardzo miło się z nią współpracuje. Staje się prawa ręką. Gdy już ustaną przeszkody i  będziemy mogli stanąć  przed ołtarzem to na pewno ponownie poprosimy MK Weddding o pomoc. Pamiętajcie, że ślub to przede wszystkim wasz dzień. Zorganizowanie wszystkiego pochłania wiele uwagi, a to wy jesteście najważniejsi. Chodzi o to, aby zapamiętać to ciepło w sercu, wyraz oczu podczas przysięgi, a nie stres czy wszystko gotowe, czy goście są pod opieką, czy może nie obciążamy za mocno naszych najbliższych, którzy zamiast cieszyć się z nami, załatwiają sprawy organizacyjne jedną nogą będąc w kościele lub urzędzie, a drugą na sali weselnej”  –  Sandra i Paweł 

Zdjęcia wykonali: Julia i Michał z http://fotolovers.pl/

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!