Ślub w Święta Wielkanocne?

Tagi: ,

Czy Wielkanoc jest dobrym pomysłem, aby brać ślub?

W okresie Wielkiego Postu nie udziela się ślubów kościelnych. Zatem Święta Wielkanocne są inauguracją sezonu ślubnego 🙂 Co raz częściej Pary Młode decydują się połączyć ten wyjątkowy dla nich dzień z tymi właśnie Świętami.

Plusy i Minusy

Plusem dla gości jest fakt, że nie będą musieli brać dodatkowych dni wolnych. Wiosenne kolory to także idealne tło dla sesji ślubnych. Wszystko wtedy budzi się do życia. Na plus przemawia także fakt, że fotografowie, kamerzyści, zespoły muzyczne i inne niezbędne firmy nie są w tym okresie aż tak oblegane jak w sezonie wakacyjnym, dlatego łatwiej o wybór wymarzonych podwykonawców.

Minusem może być fakt, że wszystko musi być dopięte dużo wcześniej. Należy pamiętać, że w Święta sklepy są zamknięte i nic nie dokupimy na ostatnią chwilę, musimy także pamiętać o wcześniejszym odbiorze kwiatów.

Poniżej przedstawiamy kilka uroczych inspiracji, które być może przekonają Was do zorganizowania wesela w Święta Wielkanocne.

 

 

Źródło zdjęć: https://pl.pinterest.com/

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!