Obrączki – na czym podać je do ślubu?

Tagi:

Coraz częściej Para Młoda szuka oryginalnych pomysłów na swój ślub. Chce żeby ten dzień był wyjątkowy, a szczegóły są bardzo istotnym elementem ceremonii. Modne staje się efektowne podanie obrączek do ołtarza. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, jak z w szczególny sposób można je zaprezentować.

 1. Żywe kwiaty

  Pięknie się prezentują, można je dopasować do klimatu i kolorystyki ślubu. Podane w pudełku, na tacy czy w bukiecie zawsze będą świetnie wyglądać.

 2. Mech

  Dość nowatorski sposób podania obrączek, co raz częściej wybierany przez Młode Pary.

 3. Poduszka

  Najbardziej klasyczny wariant w nowej odsłonie. Poduszka wcale nie musi by nudna – pomysłowy haft czy perły mogą zupełnie odmienić jej charakter i dodać trochę nowoczesności.

 4. Pudełeczko drewniane

  Elegancki wariant podania obrączek. Prosty kształt sprawdzi się na niejednym ślubie.

 5. Pudełeczko szklane

  Zdecydowanie mój faworyt! Szklane pudełeczko – niby zwykła rzecz, a w połączeniu z żywymi kwiatami, mchem czy innymi dodatkami tworzy niesamowity i niepowtarzalny efekt, który z pewnością zauważą Wasi goście.

 6. Drewienko

  Wariant, który w prosty sposób bardzo efektownie eksponuje obrączki.

Wybór jest naprawdę ogromny, ale warto poświecić chwilę na dobranie dodatków, które stworzą niesamowity klimat.
W końcu ma to być Wasz idealny, jedyny i niepowtarzalny dzień!

Ja już mam swojego faworyta a Wy?:)

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!