Dlaczego warto zatrudnić Koordynatora Ślubnego?

Tagi: , , ,

Bukiet

„Nie śpisz? Nie jesz? Z każdą minutą jesteś bardziej zdenerwowany? Przyszła małżonka każe wybierać pomiędzy bladym różem a lazurowym błękitem? Nie ogarniasz?! To właśnie ten czas – zgłoś się do nas!”

To oczywiście żartobliwy wpis jednak nierzadko doskonale oddaje uczucia Pary Młodej, której dzień ślubu już niedługo.

Nie martwcie się to całkowicie normalne uczucia, każdy kto miesiącami przygotowywał uroczystość wie ilu rzeczy trzeba teraz dopilnować,  a gdzie tu jeszcze pokierować gośćmi, doglądać podwykonawców, wyszykować się, a przy tym wszystkim mieć dużo energii (w końcu to będzie długi dzień), do wszystkich się uśmiechać i czuć się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie!

W skrócie mówiąc, głównie po to warto zatrudnić Koordynatora na dzień ślubu! Wy macie się w spokoju wyspać, wstać rano pełnymi energii,  w relaksie wyszykować się na uroczystość i czuć, że tego dnia życie należy do Was!

Resztą zajmie się nasz Koordynator!!

Koordynator jest z Wami przez cały dzień. Jego głównym zadaniem jest dopilnowanie wszelkich spraw związanych z przebiegiem dnia uroczystości np. czy wszyscy podwykonawcy są „w drodze”, czy tort zmierza już na salę, czy Goście są zakwaterowani, czy wystrój sali jest w pełni gotowy. Koordynator przez cały dzień ma wiele na głowie, właśnie po to aby Państwo Młodzi i ich najbliżsi mogli w spokoju przygotowywać się na uroczystość.

Z wcześniej przygotowanym scenariuszem od rana pilnuje czy wszystko przebiega zgodnie z planem, czuwa przy Pannie Młodej, o której godzinie ma fryzurę, o której makijaż, o której ubiera suknię a także jest pocieszycielem i uspokajaczem. Oczywiście dla Pana Młodego również☺

Na ceremonii w Kościele bądź USC, Koordynator pilnuje czy przed przyjazdem Państwa Młodych Goście są już na miejscach i czuwa nad całym przebiegiem ceremonii .

Po ceremonii pomaga pokierować Gości w kierunku sali weselnej, jeżeli jest osobny transport informuję ich gdzie mają się udać tak, aby po przyjeździe Pary Młodej w pełnym składzie byli obecni przy przywitaniu chlebem i solą.

Na sali weselnej, Koordynator dopilnuje za Was obsługi lokalu, czasu wydawania posiłków, tortu, przygotowanych niespodzianek dla Gości. Będzie czuwał nad graniem zespołu muzycznego. Będzie osobą do kontaktu dla waszych Gości jeżeli czegoś będą potrzebowali lub mieli jakieś pytania.

Pomoże Pannie Młodej poprawić makijaż, zadba o suknię aby pięknie się układała a gdy będzie potrzebna igła z nitką albo chusteczka na otarcie łez ze wzruszenia to także będzie przygotowany.

Tak w tym dniu Koordynator będzie w kilku miejscach równocześnie, będzie nad wyraz czujny i zawsze będzie tam gdzie będziecie Go potrzebowali.

Do zadań koordynatora należy także niezbędne rozliczenie się z podwykonawcami, a dobrze wiemy ilu ich potrafi być zatrudnionych m.in. makijażystka, fryzjer, zespół w kościele, zespół na sali, lokal, barmani, dekoratorzy, firma cukiernicza, animatorzy dla dzieci, kierowca transportu dla Gości, kierowca samochodu Pary Młodej. Koordynator MKWedding, odpowiada za powierzone pieniądze zapewniając potwierdzenie odebranej kwoty przez danego podwykonawcę.

Wydawałoby się, że wszystkie te rzeczy można dopilnować samemu z pomocą najbliższych, świadków  – w końcu wiele Par tak robi i mają przepiękne uroczystości ślubne. I My jak najbardziej się z tym zgadzamy, nie twierdzimy, że nie dacie rady. Jednak należy odpowiedzieć sobie na pytanie: czy warto ? Czy warto w tym jedynym najpiękniejszym dniu Waszego życia tracić czas, a przede wszystkim własny spokój na tą całą, niełatwą logistykę przebiegu uroczystości? Czy lepiej o nic się nie martwić, cieszyć się i bawić z najbliższymi do białego rana?

Skontaktujcie się z nami, a sprawimy, że ten dzień będzie jeszcze piękniejszy!

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!