5 elementów, których nie może zabraknąć na Waszym weselu

Tagi: , , , ,

Zastanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądać Wasze wesele? Pewnie nie raz wyobrażaliście sobie ten dzień i w myślach robiliście listę co chcecie, aby się na nim znalazło. My stworzyliśmy listę 5 elementów bez których nie wyobrażamy sobie wesela!

1. Wyjątkowy nastrój

To pierwszy i podstawowy element każdego wesela. Dobrym nastrojem, uśmiechem zaraża się innych. Na pewno gościom udzieli się Wasza radość z tego dnia. Nie bójcie się też okazywać sobie uczuć. Przecież to dzień zwieńczenia Waszej wielkiej MIŁOŚCI, powinna ona bić od Was z daleka. Tego dnia bądźcie po prostu najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

2. Rodzina, przyjaciele

Wesele w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół to punkt obowiązkowy, bo z kim będziecie się lepiej bawić jak nie wśród swoich. Wybierając osoby, które chcecie zaprosić kierujcie się zasadą, kto najbardziej będzie się cieszył Waszym szczęściem, przy kim będziecie czuli się swobodnie i z kim będziecie chcieli bawić się całą noc. Coraz częściej odchodzi się od zasady zapraszania „bo wypada”, pamiętajcie to Wasz dzień!

3. Fotograf i kamerzysta

Czasami, głównie z powodów finansowych nie chcemy fotografa czy kamerzysty. Często też Pary Młode rezygnują z kamerzysty tłumacząc, że nie lubią być filmowane. Jesteśmy przekonani, że po weselu będziecie żałować tej decyzji. Zdjęcia i filmy to niepowtarzalna pamiątka na lata. Wzruszające słowa, przemowy, ulotne chwile i momenty z najbliższymi to coś co trzeba zarejestrować, w końcu to jedyny taki dzień w Waszym życiu.

4. Przemyślane menu

Czasy się zmieniają, tradycyjny „kotlet” dla wszystkich to już przeszłość. Teraz, aby goście byli zadowoleni trzeba pomyśleć o wszystkich. Wręcz obowiązkiem jest zadbanie o gości, którzy zmagają się z różnymi alergiami pokarmowymi, są wegetarianinami bądź weganami. Lokale weselne są już przygotowane na takie okoliczności, wystarczy zgłosić ilu z gości potrzebuje indywidualnego menu. Lokal zajmie się resztą.

5. Muzyka

Polskie wesele bez muzyki nie istnieje! Bez niej ani nie zatańczycie pierwszego tańca, ani goście nie będą się bawić. Wesele to połączenie dwóch rodzin, przyjaciół z różnych stron, muzyka i taniec pozwalają przełamać pierwsze nieśmiałości obcych sobie ludzi. Czy wybierzecie zespół muzyczny czy DJ-a, decyzja należy do Was, ważne abyście bawili się z gośćmi do białego rana!

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!