Magia świec na weselu

Tagi: , , , ,

Świece wykorzystujemy  do stworzenia intymnego nastroju, podkreślenia uroczystego charakteru spotkania czy ocieplenia wnętrza.  Towarzyszą nam przez całe życie również w obrzędach religijnych. My dziś jednak pokażemy jak wykorzystać świece jako element dekoracji na ślubie i weselu.

Świece w kościele

Przy dekorowaniu kościoła na ślub warto zastanowić się nad wykorzystaniem do tego świec. Dzięki temu można w łatwy sposób ocieplić wnętrze i sprawić, że to miejsce stanie się wyjątkowe i niepowtarzalne. Świece ustawione wzdłuż ławek oświetlą drogę Pary Młodej. Aby pięknie wyglądały, a zarazem były bezpiecznie ustawione można postawić je na  podstawkach, w szklanych wazonach czy w latarenkach.

Świece jako dekoracja sali weselnej

Możemy dobrać świece do stylu wesela. Wybór świec jest bardzo duży, przy odrobinie zaangażowania znajdziemy świece, które dopełnią całą dekorację weselną.

Świece a bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na weselu jest bardzo ważne, dlatego warto przestrzegać kilku zasad dotyczących użytkowania świec:

  • nigdy nie palimy świec bez nadzoru,
  • palące się świece ustawiamy minimum 10 cm od siebie (inaczej będą nagrzewać się i kapać),
  • nie przenosimy już zapalonych świec,
  • stawiamy świece na niepalnych świecznikach lub podstawkach,
  • upewniamy się czy świeca jest stabilna i się nie przewróci,
  • nie stawiamy świec w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

 

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!