Pomysł na wesele. Winietki ślubne.

Tagi: , , , , ,

Przy organizacji wesel niezwykle istotną rolę pełnią detale, dlatego też dziś, przedstawimy kilka naszym zdaniem fajnych opcji na winietki ślubne, bez których trudno wyobrazić sobie wesele.

Winietki ślubne.

Te oryginalne wizytówki na stół, pełnią praktyczną funkcję jaką jest wyznaczenie miejsca dla każdego gościa na przyjęciu. Właściwe rozsadzenie gości to podstawa dobrej organizacji, dzięki której unikniecie chaosu.

Winietki ślubne sprawią, że na sali weselnej nie tylko unikamy zbędnego zamieszania, lecz także zapewnimy znakomite samopoczucie naszych gości. Gdy zobaczą, że miejsca zostały specjalnie dla nich wybrane, poczują się ważni i docenieni.

Z pomysłem, starannie wykonane winietki, odznaczające się wytwornością i niepowtarzanymi wzorami, to wspaniały pomysł, który zarówno usprawni organizację wesela, jak i doda dekoracji stołu wyjątkowego charakteru.

Tablica czyli Table Plan.

Uzupełnieniem winietek jest tablica rozmieszczenia gości. Stawia się ją na początku każdego stołu lub jedną ogólną przy wejściu na salę. Wtedy należy tylko na stołach umieścić odpowiednie numery stołów przyporządkowane do rozmieszczenia na tablicy. Dzięki tablicy każdy z gości bez problemu znajdzie swoje miejsce na sali, co pozwoli uniknąć chaosu i poczucia zagubienia. Jest wiele ciekawych pomysłów na Table Plan, poniżej przedstawiamy kilka z nich.

 

Źródło: www.pinterest.com

Wypełnij nasz ślubny formularz
i otrzymaj specjalny rabat

Jeśli pragniecie poznać specjalnie przygotowaną dla Was ofertę, prosimy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Uzupełnienie formularza jest niezobowiązujące, a w razie skorzystania z naszej oferty otrzymacie specjalny rabat na całość usług!